Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
103 000 €
201 450.49 лв.

(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:09 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 130 пъти.
Площ:
103 m2
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

48314 апартамент; Агенция за недвижими имоти SUNNY HOMES Ви представя за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда , находящ се в гр. Горна Оряховица.

Този тристаен апартамент в нова сграда в Горна Оряховица ти дава точно това усещане светлина, простор и спокойствие, които трудно се намират на пазара.

Разположен на среден етаж и с изцяло източно изложение, имотът предлага отличен баланс между комфорт и ефективност. С площ от 103 кв.м., жилището е проектирано с мисъл за реалния живот без излишни загуби на пространство и с ясно разграничени зони. Ще разполагаш с просторен хол, който естествено се превръща в сърцето на дома, две удобни спални, баня, отделна тоалетна, мокро помещение и склад всичко необходимо за едно спокойно и подредено ежедневие. Сградата е в етап на довършване и се очаква да бъде въведена в експлоатация през 2027 г. Това е точният момент за покупка преди финалното покачване на цените. Купуваш днес на по-добра стойност и печелиш утре. Такива имоти на среден етаж, с добро изложение и функционално разпределение се изчерпват първи.

Ако искаш да направиш сигурен и навременен избор, не отлагай.

Компанията SUNNY HOMES - недвижими имоти разполага с :

-Юридически Отдел - извършващ всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота;

-Строително-Ремонтен Отдел -гарантиращ при нужда цялостен ремонт на вашето жилище до ключ при най-изгодни условия и цени.