Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Раданово
33 500 €
65 520.31 лв.

(335 €, 655.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 16:53 на 8 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1243 пъти.
Площ:
100 m2
Двор:
1700 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

#32604 къща; Агенция за недвижими имоти Sunny homes Ви предлага къща за продажба в с. Раданово. Имота е с над 250 кв. м. застроена площ, която включва къща, плевня, зимник, кухня, баня и гараж. Къщата е с площ 100кв.м. и разполага с три спални, хол и маза. Имота е с нов покрив, разполага с трифазен ток, достъпът до него е по асфалтов път. Дворът е с площ 1700 кв. м., в него има кладенец. Селото се намира на 34 км от гр. Велико Търново и само на 2км от гр. Полски Тръмбеш. В селото има действаща детска градина, училище, здравна служба, магазини, ЖП гара, автобусна спирка.
Особености
Тухла
За контакт:
0893228001
Брокер:
СЪНИ ХОУМС
0893228001
Офис: В.Търново
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СЪНИ ХОУМС
0877 82 44 84
СЪНИ ХОУМС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
1sunnyhomes11.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, Кольо Гайтанджията 1
http://sunnyhomes-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Раданово
Обява: 1j169391345142724

33 500 €
65 520.31 лв.
(335 €, 655.20 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Велико Търново, с. Раданово