Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Първомайци
83 000 €
162 333.89 лв.

(277 €, 541.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:52 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
300 m2
Двор:
3200 m2
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

48420 къща; Ако винаги си мечтал за имот близо до града, който да изградиш според твоите нужди , с гледка, която да те зарежда всяка сутрин преди работа , ТОВА Е ЗА ТЕБ!

Агенция за недвижими имоти SUNNY HOMES намери Вашият мечтан дом, находящ се в с. Първомайци. Къщата е с РЗП от 300кв.м и дворно място с площ от 3200кв.м. Но мечтите нямат числа , те имат визия. Ако изберете да закупите този имот, имате възможност да го завършите по начин, който ще отговаря на вашите нужди, визия и дизайн. Това наше предложение Ви дава възможност, да развихрите идеите си и всяка вложена минута в завършването и ще бъде безценна, защото ще изградите вашето кътче, вашата крепост така , както на вас ви харесва. Тук ще намерите спокойствието което търсите след дългия и уморителен ден от работа, пълните със смях вечери прекарани със семейство и приятели и дните на детски смях на вашите деца, без да се съобразявате с комшията от горния етаж. Защото спокойствието, щастието и усмивките на децата ни нямат цена.

Заповядайте на оглед, за да се убедите, че този имот мможе да ви даде това, което търсите и да изградите къщата на мечтите си, защото трудното не означава невъзможно.

Компанията SUNNY HOMES - недвижими имоти разполага с :

-Юридически Отдел - извършващ всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота;